Reference

OHLASY NA RELAXAČNÍ POBYT S JÓGOU NA VYSOČINĚ, 26. – 27. 11. 2022

Milá Luci, moc děkujeme s Ivčou za bezvadný jógový pobyt a milý dáreček, bylo to velice příjemné setkání a užily jsme si to na maximum, moc děkujeme! 🙂 Gabča a Iva

Strašně moc krásný to bylo. 🙂Dekuji. ❤ Iva T.

Luci, bylo to krásné a pohodové😊 děkujeme! Radka a Eva

Úžasný, víkend moc jsme si to užili 😊 Olga D.

Nádherny víkend a bezva partička. Díky! Silva B.

———————————–

OHLASY NA VÝLET SCHNEEBERG, RAKOUSKO 28. 9. 2022

Báječná organizace, úžasná atmosféra, skvělé výhledy a ještě vyšlo počasí. Silvie B.

Výlet na Schneeberg byl super, a ze všeho nejlepší je naše krásná mladá průvodkyně, se kterou se cítíte skvěle na horách i v kině 🙂 Standa

Dobila jsem baterky 😉👍🤣 Jana L.

Výlet se vydařil na víc i počasí nám přálo. Za mě 1 s hvězdičkou.

—————————————–

OHLASY NA VÝLET SEMMERING, RAKOUSKO 28. 8.2022

Včera jsem vyrazila na výlet, který organizovala Lucie Šímová – DOBIJBATERKY.COM a musím říct, že jsem baterky opravdu dobila.
Byl to pro mě po hodně dlouhé době výlet do zahraničí a co se prázdnin týká, jediný den bez Adélky, tedy i „za hranice všedních dní“.
Příroda krásná. Počasí nejdřív úplně výletově pod mrakem a slunečno. A ač nás přece jen zastihl déšť, nezdálo se, že by vpodvečer někdo nastupoval do autobusu rozladěný.
Lucka nabídla několik tipů na trasy, sama pak svůj program přizpůsobila většině. Pomohla všem, kdo měli zájem, nakoupit lístky na lanovku. Svou usměvavou náladu šířila dál, s každým prohodila pár milých slov, zajímala se, jak si kdo tento den užil. Ostatně bylo vidět, že všechny nebo téměř všechny zná z předchozích zájezdů nebo kurzů.
A i já se budu těšit, až se zase někdy zájezdu s Luckou zúčastním.
Takže pokud si chcete užít pohodový výšlap, doporučuju. Hanka Svobodová
 
Super výlet i organizace moc děkujeme! Martina P.
—————————————————–

OHLASY NA VIDEA SE CVIČENÍM

Ahoj Luci,
moc díky za videa, už jsem se dokonce donutila doma cvičit, ale ta „atmosféra“ tělocvičny chybí.
 
Je to fajn a moc díky, doufám, že nebudeme muset čekat do jara, než se zase všechny potkáme.
 
Tak ať jste všichni zdraví a budu se těšit, Andrea M.
—————————————————–

Luci,
Dnes jsem si zacvičila ranní jógu a musím říct, že hned se cítím lépe i nálada se mi zvedla …
Chodila jsem cvičit 2x týdně.. pilates a kardio/posilovací cvičení a teď nic, do toho jsem už asi týden doma a ono to prostě chybí… A asi nejvíc to nepřidá na psychice, nějak se s tím musíme naučit žít, všichni.
Tak jsem ráda za toto cvičení a dávám palec nahoru a určitě jsem pro pokračování :-)
Jen mám připomínku(za kterou se omlouvám,prt je to blbost) vyšší hlasitost by nešla ?? Pouštím z mobilu, možná je to tím?

Děkuji za krásné naladění dnešního dne a přeji hodně energie a zdraví v tomto období, Jitka Vaverková

——————————————–

Ahoj, za videa moc díky! Je to těžké udržet dobrou mysl (mám doma 1+3 kluky)…snažíme se o jakýkoliv pohyb, abychom doma nezblbli. A tohle cvičení od Tebe je strašně prima a ještě mile zahřeje u srdce, díky.

:-) Drž se ve zdraví. Petra

———————————————–

Děkujeme moc za poslání jógy. Určitě s dětmi využijeme a jé též na protažení.
Držte se a brzy se snad uvidíme v reálu 🙂 Katka + dcerky

————————————————–

LEKCE JÓGY ZASTÁVKA

Děkuji moc za nejen dnešní hodinu, je to fajn se protáhnout a pořádně se u toho prodýchat. Mimochodem i tvůj hlas mě strašně uklidňuje, takže se opět budu těšit na další lekce a přeji Ti hezký týden. Petra Hájková
 
——————————————-
OHLASY NA SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ POBYT V HROTOVICÍCH, 30.11.-1.12.2019
 
Víkend v Hrotovicích byl bezvadný, prima odreagování, aktivity prospěšné tělu i duši. Prostě paráda. Šárka Benková
 
Ahoj Luci, ještě jednou veliké díky 💝 za Tvoji úžasnou energii a úsměv. Relaxačně cvičební pobyt v Hrotovicích byl opravdu relaxační, člověk dobil baterky a krásně se odreagoval. Mám pocit, že jsme si to užily všechny, každý po svém. A nejkrásnější je, že jsme navázaly nová přátelství, zažily aha momenty a obohatily se navzájem svými zkušenostmi. Krása, až srdíčko jásá 💞 Zuzka Fiedlerová
 
————————————————————–
 
NEDĚLNÍ JÓGA V ROSICÍCH 1.12.2019
Ahoj Luci, musím poděkovat teď za nedělní jógu🙏 🙏🙏 v Rosicích. Lekce měla trochu jiný styl ( asi více z lékařské přednášky ), ale byla skvělá jako vždy !!!!. Obdivuji co nám nového pokaždé přinášíš do cvičení a tu snahu s jakou energií 🙌, srdcem ❤️ a pozitivním myšlením😇 nás odvedeš od každodenního stresu. Vždy dáš hodině jiný ráz. Krásné jsou nové techniky, prvky a vždy Tvoje velké nadšení. Člověk musí vypnout i kdyby nechtěl… a pracuje jen s tělem. Lekce jsou překrásné a nyní dotváří i adventní atmosféru 🎄💖🕯️🔥 . Dáša Hanáková
 
—————————————-
OHLASY NA VÝLET DO BANSKÉ ŠTIAVNICE
5.10.2019
Dobrý den. Výlet se mi líbil, Banská Štiavnica i její okolí mě nadchlo, škoda že nevyšlo počasí, ale i tak byla pohoda. Těším se na další výlety, ale až bude teplo – v zimním období se nevzdaluji od radiátoru8-);-). S pozdravem Zdeněk Hájek
 
Pěkný večer, moc se synem děkujeme za bezvadný výlet – sice panorámata se nekonala,ale syn z těch dolů a minerálů nadšený  Děkujeme!     Blanka Teplanová
 
Za mě 👏👏👏,místo neskutečné,příroda rozmanitá,městečko obdivuhodné,22km v nohách,vynikající jídlo a pití,vše ve skvělé společnosti ,vše s úsměvem a s dobrou náladou ,,Někdy i výhled do mlhy pomůže projasnit mysl i ducha,, tak jsem to prožila já.❤️❤️❤️ Jana Limbergová
 
Ná se to líbilo anglickè počadí miluju😝krásné výhledy z Kalvárie stály za to😍 Daniela Mátonohová
———————————————————–

CO ŘÍKÁTE NA LEKCE JÓGY?…

Jóga ve firmě

Ahoj Luci,
za ranní jógu VELMI DĚKUJI. Pro mě je to jeden ze splněných snů o tom, jak opět pravidelně cvičit a hlavně se protahovat. Vyhovuje mi pomalejší pohyb, kdy se na jednotlivé cviky soustředím a snažím dělat do nejlépe. Dát dohromady práci, rodinu, školku, dětské kroužky, vlastní koníčky a přátele dává někdy pořádně zabrat. Nechci se odbývat, protože tělo a hlavně záda se stejně brzy ozvou. Jógu jsem vždy chtěla vyzkoušet. V mém okolí kurzy jsou, ale buď dopolední, v čase jiných kroužků nebo tak pozdě večer, že tou dobou chci být doma a užívat si chvilky klidu. Při sedavém zaměstnání je ranní protažení s tak milou a příjemnou lektorkou jako pohlazení po duši, proto budu šťastná, když budeš u nás pokračovat dál. Věřím, že se aspoň jedna skupinka udrží co nejdéle!

Pro mě tohle cvičení znamená:
Těším se ve čtvrtek do kanceláře
Pocit příjemné únavy
Lepší náladu

Pečuji o svá záda
Děkuji a přeji TI vše dobré
Bára

Ahoj Lucko!

Jóga s Tebou je moc fajn, chodím pravidelně Ne, Út a Čt jednou za 14 dní. Mám to doporučeno i od psycholožky,  že  mám chodit co nejvíce. Práce s dechem, uvolnění a vyčistění hlavy a tím tělo dostane plno energie. Lékařka mi říkala, že jsem se posunula zase o krok dál. Musím  myslet  na Tvoje povely a co to dělá s tělem je neskutečné. Jsi velmi příjemná a výborná cvičitelka. Děkuji Ti  za  vše. Dáša Hanáková


OHLASY NA VÁNOČNĚ LADĚNOU BRATISLAVU

8.12.2018

Za mě 👍👍👍👍👍 vše se vydařilo i počasí nám přálo.😉 Dana Jašková


OHLASY NA VÝLET ORLÍ HNÍZDO A JEZERO KONIGSEE
6.10.2018

Ahoj Luci,
nechtěla jsem zdržovat, ale uděluju ti pochvalu (bohužel bez nastoupené jednotky) za perfektní organizaci a příjemnou atmosféru 🙂 ten výlet měl můj muž jako dárek k 17. výročí svatby a líbil se mu, takže za mě i za něj – DÍKY!
Lucka Polanská


OHLASY NA POBYT s JÓGOU a AKVA-EROBIKEM v HROTOVICÍCH
3.- 4.3.2018

Dobrý den Lucko,
cvičení s jógou v Hrotovicích se nám moc líbilo. Už jen hotel na nás udělal výborný dojem – hezké ubytování, příjemná restaurace, dobrá večeře, ohromující snídaně formou bufetu s možností si sám připravit fresh juice z čerstvého ovoce a s výběrem z několika druhů káv.
Samozřejmě i cvičební program byl fajn, pěkný bazén s volným vstupem, kde jsme si zacvičily aquaaerobik. No a třešničkou na dortu byla vířivka. Jen v bazénu by mohla být o stupínek až dva teplejší voda.
Ještě musím zmínit i večerní program, kdy hrála kapela k poslechu i k tanci, který jsme si příjemně užily. A nemohu také zapomenout na příjemnou kavárničku na nádvoří zámku, s výbornou kávou a velice chutnými zákusky.
Takže příště opět jedeme a moc se těšíme!
Anna Divišová a Eva Franková

Ahoj Lucko!
děkuji za bezvadný víkend v Hrotovicích. Moc se mi líbil i když jsem nikoho neznala :-). Přijela jsem nabitá energií a s dobrou náladou. Moc se mi líbil aquaerobik. Termín podzimního cvičení jsem si napsala do kalendáře a jak píšeš, teď bude půl roku těšení :-).

Pobyt v Hrotovicích ve Sport-V-hotelu neměl chybu – dva dny cvičení jógy, aquaerobik, plavání. Pohyb, pohoda. Dobré ubytování, jídlo. Návrat s dávkou načerpané energie. Těším se na podzimní pokračování :-).
Jarmila Korczová

Ahoj, víkendový pobyt s Luckou byl pro mě velice příjemný a očistný. Jóga super. Nadšená jsem byla i z aquaaerobicu, který jsem cvičila poprvé. Vše v příjemném prostředí hrotovického hotelu s ochotným personálem.Těším se na všechny při dalším setkání!
Zdravím Petra Holomková


OHLASY NA ZÁJEZD DO MAĎARSKÝCH TERMÁLŮ BUK 17.3.2018

Tímto chci poděkovat Lucce za krásný zájezd do Maďarska. Myslím , že mluvím za všechny. Perfektně připravené, řidič autobusu super. Všichni účastníci zájezdu spokojeni. Díky Lucko.  🙂 Eva Voláková


OHLASY NA VÝLET JÁNOŠÍKOVY DIERY, MALÁ FATRA

Bylo to skvělý. Já si to moc užila a dlouho se tak nenasmála, jak s Janou a Zuzkou, bylo to prima. Eva Vinšová

Lucko, bylo to super. I když jsem nesla s Vámi ty řetězy, tak pro mne i tak krásný zážitek, děkuji moc! Iva Janská


OHLASY NA VÁNOČNÍ JÓGOVÉ CVIČENÍ S ČOKOLÁDOU PROSINEC 2017

Milá Luci,
moc děkuji za příjemné jógové vánoční cvičení, které bylo obohaceno degustací různých druhů čokolád. Byly to ty nejkrásnější strávené dvě hodiny před vánoci, kdy jsem se zrelaxovala, odpočinula si, přišla na jiné myšlenky. Udělala si nám tak nádhernou atmosféru a ke konci mne moc potěšil malý dáreček, děkuji Ti!
Zuzka Fiedlerová

Komentáře jsou vypnuty.